BIĶERNIEKU TRASE – Lielais autoaplis – 9. maijs

Treniņbraucieni

Ielas un sporta automašīnām.

GRUPA - RACE

sporta automašīnas ar drošības karkasu
60
 • automašīna aprīkota ar drošības karkasu
 • automašīna teicamā tehniskā stāvoklī
 • automašīnā drīkst atrasties pasažieri
 • braucējam jābūt sporta kombinezonā, slēgtos apavos, ķiverē un cimdos

GRUPA - STREET

automašīnas bez drošibas karkasa
50
 • automašīnai nav drošības karkasa
 • dalībnieki tiek iedalīti divās grupās
 • Street #1 un #2 trasē dotas divas sesijas, katra 15min
 • automašīna teicamā tehniskā stāvoklī
 • automašīnā (izņemot instruktoru) nedrīkst atrasties pasažieri
 • braucējam jābūt ķiverē, slēgta tipa apavos, garās biksēs, kreklā vai jakā ar garām piedurknēm, vēlams cimdos

GRUPA - STREET 1 & 2

automašīnas bez drošibas karkasa
100
90
 • piedalies pilnīgi visos "Street" braucienos
 • pievērs uzmanību auto tehniskajam stāvoklim vai tas spēs turēt slodzi trasē visus braucienus
Abas grupas

Lai piedalītos MANO autošosejas treniņos, tev ir nepieciešamas sekojošas lietas.

 • Derīga autovadītāja apliecība
 • Transportlīdzeklis labā tehniskā stāvoklī
 • Ķivere un apģērbs, kas nosedz ķermeni ( garo roku krekls un bikses, slēgti apavi)

Svarīgi atcerēties! Tava automašīna trasē, būs pakļauta lielākām slodzēm līdz ar to ir ļoti svarīgi pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli. Apskati bremzes, pārliecinies vai automašīnai nav kādas sistēmas eļļas noplūdes, apskati savas riepas, tām jābūt vismaz ar 3mm protektoru. Ir ieteicams uzstādīt arī vilkšanas cilpu. Tev jābūt piemērotai ķiverei un jānosedz ķermenis ( nedrīkst braukt šortos un T-kreklā ar īsajām rokām.) Trasē ir pieejama arī ķiveres noma.

Šī ir gandrīz drošākā vieta, kur uzlabot savas braukšanas prasmes un drošā vietā saprast savas un auto robežas. Treniņu dalībnieki parasti tiek sadalīti trīs grupās (līdzīga līmeņa vadītāji, automašīnas jauda un klase (ielas vai sacīkšu auto).

MANO treniņi un trases dienas tiek organizētas un vadītas ar tādu pašu, stingru kontroli kā sacensības, tāpēc vadības telpā ir pieredzējuši tiesneši, kuri sadarbojoties ar trases tiesnešiem, uzrauga katru trases metru.

Trases tiesneši treniņos izmanto tos pašus karogus kā sacensībās, tāpēc tu tiksi informēts un brīdināts par trasē notiekošo. Tiesnešu karogu nozīmi skati zemāk

Visos MANO pasākumos nelaimes gadījumu apdrošināšana ir obligāta. (Visiem braucējiem jābūt apdrošinātiem pret nelaimes gadījumiem ar minimālo apdrošināšanas summu EUR 1500, un tajā jābūt iekļautiem riskiem – autosports, nāve, invaliditāte un kaulu lūzumi). Ja tev nepieciešama apdrošināšana droši sazinies  ar AAS BALTA pārstāvi Artūru Bērziņu arturs.berzins@baltaagents.lv

Ja tu plāno piedalīties sacensībās tad tā būs obligāta, to izsniedz ģimenes ārsts. Izziņā jābūt ierakstam “Praktiski vesels, drīkst nodarboties ar autosportu”. Tā būs  kura jāuzrāda reģistrācijas laikā.

MANO events – rīko dažāda tipa pasākumus, taču primāri tie ir autošosejas treniņi, trases dienas, slēgti treniņi, sacensības un citi pasākumi trasē.  Mūsu pasākumi tiek aizvadīti Biķernieku trasē.

Parasti autošosejas treniņš notiek 2 stundas, kurās dalībnieki tiek sadalītas grupās – divās grupās sadala ielas auto un viena sacīkšu automašīnas (ar drošības karkasu).

Parasti ielas auto klases dalībnieks treniņa laikā veic divus braucienus katru pa 15min un starp braucieniem ir pauze, kas ļauj dalībniekam un automašīnai atpūsties. 😊

Dodies uz mūsu mājaslapas sadaļu pasākumi, izvēlies konkrēto pasākumu un elektroniski piesakies aizpildot informāciju par sevi un auto.

Jā, jūs varat apdzīt taču to darīt drošās vietās pārliecinoties, ka priekšā braucošais Jūs redz. Parasti šādās situācijās tiesneši trasē izmantos zilo un balto karogu.

Skatītāji ir laipni gaidīti MANO pasākumos. Viesi var piekļūt arī boksiem, taču viņiem nevajadzētu šķērsot boksu ceļu. Boksos svarīgi sekot līdzi bērniem! Tiem jāatrodas stingrā vecāku uzraudzībā.
Pasažieri ielas automašīnās atrasties nevarēs.

Pasākumā avārijas ir reti sastopamas, īpaši ar labi uzturētiem transportlīdzekļiem. Ja jūsu automašīna tomēr apstājas trasē, vislabāk to censties novietot ārpus trases drošā vietā tuvāk barjerai vai nobraucamajā ceļā. Kad auto apstājas nekavējoties pametiet transportlīdzekli un dodaties drošā vietā aiz barjeras. Nekādā gadījumā neveiciet auto remontdarbus. Drošā vietā aiz barjeras gaidiet, kad jums atbrauks pakaļ evakuācija. Ja atradīsies automašīnā, tiesnesis nekavējoties ziņos un brauciens tiks pārtraukts, trasē dosies ātrā palīdzība.

Vienkāršas lietas, kas jums jāpārbauda pirms došanās trasē, ir riepu nodilums ( min 3mm), dzinēja eļļas līmenis un bremžu stāvoklis. Pirms došanās trasē jums vajadzētu iztukšot savu auto salonu no nevajadzīgām mantām — jūs nevēlaties, lai, izbraucot kādu līkumu lielā ātrumā, kaut kas salonā lido apkārt, vai, vēl ļaunāk, iestrēgst zem bremzes pedāļa! Pārliecinieties arī, vai jūsu gaismas darbojas un vai jūsu spoguļi noregulēti. Ieteicams arī sānu spoguļus pagriezt vairāk uz āru, iespējams, vairāk nekā uz ceļa, lai jūs varētu redzēt pēc iespējas platāku leņķi aiz sevis un uz sāniem.

Pasākuma laikā parasti darbojas arī instruktori, kas ir profesionāli autošosejas braucēji, kas par nelielu papildu samaksu varēs sniegt padomus un norādes par trasi un Jūsu auto vadīšanu. valda MANO Events pasākumos ir arī lieliska draudzīga atmosfēra, un arī citi dalībnieki labprāt dalīsies padomos un ieteikumos. Pirms pasākuma organizatori sniedz arī īsu instruktāžu par trasi un auto vadīšanu.

Trasē pie reģistrācijas uz pasākuma laiku var arī nomāt ķiveri. Nomas cena 10 Euro

Treniņu un trases dienas nolikums.

424.22 KB 273 lejupielādes
LaiksNotikums
jau no 17:00Reģistrēšanās trasē
17:50 - 18:05Street 1. grupa - 1. sesija
18:10 - 18:25Race - 1. sesija
18:30 - 18:45Street 1. grupa - 2. sesija
18:50 - 19:05Race - 2. sesija
19:10 - 19:25Street 2. grupa - 1. sesija
19:30 - 19:45Race - 3. sesija
19:50 - 20:05Street 2. grupa 2. sesija

Reģistrēšanās pasākumam ir noslēgusies.

Reģistrētie dalībnieki

VārdsAutomašīnaGrupa
AdriansBMWRace
DmitrijsBMWRace
ĢirtsBMWStreet 2
StanislavsBMWRace
RičardsAudiStreet abas
JevgeņijsBMWStreet 1
AndrejsAUDIStreet 2
EdgarsBmwStreet 1
AndisBMWStreet 2
KārlisOpelStreet 1
raimondsbmwStreet 1
LaurisBMWStreet 1
ArnisBMWRace
EdgarsVazRace
RaimondsBmwStreet 2
AnsisBMWStreet 1
RobertsHondaRace
KārlisToyotaStreet 1
OlegPorscheStreet 2
AndrisSubaruStreet 2
ElvisBMWRace
JānisBmwStreet 1
GintsBMWStreet 2
ArnisHondaStreet 2
ArtūrsSeatRace
ValerijsBMWStreet abas
ZintisAudiStreet 2
KasparsOpelStreet 1
TomsBMWStreet 1
JevgenijsAudiStreet abas
GintsBMWStreet abas
EdvinsHondaStreet abas
AleksejsBMWStreet 1
MārisHONDAStreet 2
ValerijsFormulaRace
RolandsPorscheStreet 1
EdvinsVWStreet abas
ValtersPorscheStreet 1
RihardsBMWStreet 1
JĀNISFORDStreet 1
KasparsBmwStreet 2
GlebsSuzukiStreet 1
DmitirjsMercedesStreet 1
ArnisHondaRace