SUPERLAPS | 100 MIN RACE  17. septembrī

[section_component menu_anchor="" section_100_width="yes" background_color="" background_color_2="" background_color_fill="flat" background_color_linear="vertical" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" background_attachment="scroll" background_attachment_parallax="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="0px" padding_bottom="35px" class="" id=""][image_component style_type="none" border_color="" border_size="0px" align="center" image_parallax="no" parallax_direction="left" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" class="" id=""] [/image_component] [/section_component]

SUPERLAPS | 100 MIN RACE  17. septembrī

Biķernieku trasē 17. septembrī norisināsies ”MANO Motorsport events” sacensību diena, kas šoreiz sacensībās apvienos ”100 Min Race” sacensību braucienu un ”Mano Superlaps”.

Šoreiz dalībnieki aizvadīts cīņas Biķernieku lielajā apvienotajā aplī, kas apvieno gan moto, gan auto trases konfigurāciju 5,5 km garumā.

Dienas pirmajā pusē uz starta dosies ”MANO Super Laps” dalībnieki sacenšoties par labākiem apļa laikiem četrās ieskaites grupās:  STREET, SEMI PRO, PRO, SUPER PRO. Sacensības ir organizētas ar mērķi dalībniekiem ar ielas un sporta automašīnām uzlabot savas autobraukšanas prasmes drošā vidē – slēgtā sacīkšu trasē vienlaikus sacenšoties un salīdzinot savus rezultātus ar citiem. Lai noteiktu, kādā klasē dalībnieks startē dalībnieki tiek sadalīti klasēs pēc kvalifikācijas brauciena.

Dalībniekiem, kas piedalās sacensībās ar ielas auto jāizmanto ielas riepas, kas marķētas ar Burtu E (aplī) — riepa atbilst Eiropas ECE prasībām. Sacensībās katrs dalībnieks veic kvalifikācijas braucienu un trīs sacensību braucienus. Dalībnieki tiek sadalīti grupās un laisti trasē ar laika intervālu. Automašīnas ar drošības karkasu dodas atsevišķā braucienā. Katrai grupai pēc kvalifikācijas brauciena nosaka labāko apļa laiku, kuru braucējs sacensību braucienos nevar pārsniegt.

 

Dienas noslēgumā ar apvienotu startu Biķernieku lielajā apvienotajā aplī dosies 100 Minūšu sacensību dalībnieki, kas sacentīsies sešās ieskaites klasēs –  VAZ, VAZ Standart, Volga, Volga 406, ABC Race un Youngtimer cup. Šajā braucienā dalībniekiem būs jāizmanto obligātu 5 minūšu PIT stop, kurā komanda var veikt braucēju maiņu, uzpildīt degvielu un veikt riepu maiņu.

100 MIN Race sacensību ietvaros noskaidrosim arī Dzintara aplis 2022. sezonas noslēdzošā ceturtā posma punktu sadalījumu un sezonas kopvērtējumu, kuriem pēc devītā apļa tiks fiksēti rezultāti Dzintara aplis 4.posmam.

Spraigas cīņas, elpu aizraujoši momenti un svētki sacensību sezonu noslēdzot, tas viss 17.septembrī Biķernieku trasē.

 

Pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un filmēts.

Dokumentu sadaļa

Reģistrēties

SUPERLAPS dalības maksa – 90€

100 MIN RACE dalības maksa – 150€