Lejupielādē aplikāciju "Sportity"

Pēc aplikācijas uzstādīšanas izmanto kodu:

100MIN

un piekļūsti sacensību rezultātiem un iepazīsties ar visu citu sacensības dienas aktuālo informāciju.

Biķernieku trasē 16. septembrī norisināsies “MANO Motorsport events” sacensību diena.

Sacensības apvienos “100 MIN RACE” braucienu, “Mano Superlaps” 3.posmu un Igaunijas vēsturisko formulu kausa 4. posma izcīņu.
Dalībnieki aizvadīs cīņas Biķernieku lielajā apvienotajā aplī, kas apvieno gan moto, gan auto trases konfigurāciju 5,5 km garumā. Vēsturiskās formulas aizvadīs braucienus ierastajā auto trasē. 
 
Uz 100 MIN sacensību aicināti piedalīties dažādu klašu auto – “VAZ”, “VOLGA”, “ABC RACE”, “Youngtimer CUP” ( auto līdz 2.0l dzinējiem). Komandā ir iespējams startēt diviem pilotiem, jo sacensību ietvaros jāapmeklē obligāts PIT STOP 5 minūšu garumā, kura laikā notiek degvielas uzpilde, riepu maiņa un braucēju maiņa. 
 

Sacensību dienā uz starta dosies “MANO SUPERLAPS” dalībnieki sacenšoties par labākajiem apļa laikiem četrās ieskaites grupās:  STREET, SEMI PRO, PRO, SUPER PRO.

Šis būs 2023. gada sezonas noslēguma sacensību posms. 

Sacensības ir organizētas ar mērķi dalībniekiem ar ielas un sporta automašīnām uzlabot savas autobraukšanas prasmes drošā vidē – slēgtā sacīkšu trasē vienlaikus sacenšoties un salīdzinot savus rezultātus ar citiem. Lai noteiktu, kādā klasē dalībnieks startē dalībnieki tiek sadalīti klasēs pēc kvalifikācijas brauciena.

Dalībniekiem, kas piedalās sacensībās ar ielas auto jāizmanto ielas riepas, kas marķētas ar Burtu E (aplī) — riepa atbilst Eiropas ECE prasībām. Sacensībās katrs dalībnieks veic kvalifikācijas braucienu un trīs sacensību braucienus. Dalībnieki tiek sadalīti grupās un laisti trasē ar laika intervālu. Katrai grupai pēc kvalifikācijas brauciena nosaka labāko apļa laiku, kuru braucējs sacensību braucienos nevar pārsniegt.

 

Spraigas cīņas auto un moto trasē, elpu aizraujoši momenti un skaistas uzvaras sacensību sezonu noslēdzot, to visu piedzīvosi 16.septembrī Biķernieku trasē.

Ievērībai: pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un filmēts.