Aktuāla informācija dalībniekiem

Aktuāla informācija dalībniekiem

Organizējot treniņu braucienus mums jārūpējas par kārtību un jāievēro šī brīža noteikumus, kas saistīti ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Šobrīd treniņu norise notiek dalītās grupās pa 10 cilvēkiem.

Lūdzam, dalībniekiem/mehāniķiem, būt saprotošiem un sekot līdzi organizatoru izvietotajām norādēm un ievērot šo ierobežoto stāvlaukumu robežas. Treniņu grupas nedrīks savstarpēji pulcēties!

Nedaudz par apļu laiku rezultātu atspoguļošanu.

Katrs, kurš vēlas redzēt savus un citu braucēju laikus lejupielādē MyLaps Speedhive aplikāciju, kas ir pieejama Android un iOS ierīcēm, vai var aplūkot MyLaps Speedhive tīmekļa vietnē.
Lietojot aplikāciju nepieciešams reģistrēties (tas ir bezmaksas)

Transpondera cena, bojājuma gadījumā 400€

Šogad pievēršam pastiprinātu uzmanību drošības jautājumiem, primāri – riepas, ugunsdzēšamais aparāts un braucēja apgērbs. Treniņu galvenais tiesnesis būs tiesīgs nelaist braucēju trasē, ja netiks ievērotas drošības prasības.

Dalības maksas 2021. gadam:
“Street” klase – 40€,
“Race” klase – 50€

“Street” klase – 1 stundas treniņš, kur braucēji tiek sadalīti divās grupās, četras sesijas pa 15 minūtēm, katras grupas dalībnieks trasē pavada kopā 30 minūtes.

“Race” klase – 1 stunda atvērtais treniņš – open pit.

Instruktors – ir iespēja pieteikt individuālu instruktoru, ko katrs dalībnieks var pieteikt rakstot mums events@manoevents.lv

Novēlam visiem veiksmīgu gadu autošosejā!